Kwayedza
MHINDURO yemufananidzo wesvondo rapera ndeinoti kumenya.
Hedzinoi dzimwe dzemhinduro dzakabva kuvamwe vaverengi:
Kumenya – Chief Muvengwa, Highfield, Harare.
Kumenya – Ambrose Muchenje, Jakata, Rusape.
Kumenya – Chids Tapererwa, Chitamba Farm, paGan’a.
Kumenya – Tiyange Shereni Chimbizi, Mapunga, Bindura.
Kumenya – Sasha K. Kugara, Ushewekunze.
Kumenya – Stephen Vhiringa, Budiriro 4, Harare.
Kumenya – 0775 692 759.
Kumenya – Amos Musariyarwa, Maniresa Park.
Kumenya – Chris Murombedzi, Chishoshe School, Mhondoro.
Kumenya – G. Zimunya, Prospect, Waterfalls.
Kumenya – Mashoko Chikuku, Chidyamakono School, Dhumhe Village, Chivi.
Kumenya – 0772 410 573.
Kumenya – Taurai Mataga.
Kupara – Precious Museka, Gutu.
Kupenya – John John, Marondera.
Kumenya – Baba Mid, 1207 North Wood, Chivhu.
Kumenya – Trymore Muzvada, Siyaso Magaba.
Kumenya – Taurai Mataga, Chihota, Marondera.
Kumenya – S. Store, 17649 k/5, Hre.
Kufunura – Michael Muzembi, Masvingo.
Kumenya – Mudhara Gonyeti, 28 Emerald West, Headlands.
Kumenya – Elisha Murwisa, Luxury Store, Box 121, Mt Darwin.
Kumenya – Lister Nyahuku, Mutanda Primary School, Mutare.
Kumenya – Comfort Chiteme, Damofalls Tarisa Park.
Kumenya – Beloved Chiteme, Damofalls, Ruwa.
Kumenya – Buju, Chitamba Farm paGan’a.
Kumenya – Mai Farai Simango, 2603 Jerusalem, Machipisa, Highfield.
Kumenya – Tawanda Chitare, Mutare.
Kumenya – Juanita Frank.
kumenya – Daniel Mhirizhonga, Murewa.
Kumenya – Mbuya Tadiwa, 2192 Egypt, Highfield.
Kumenya – 2 in 1 Alisha Allia Nyamukondiwa, Jaya Village, UMP.
Kumenya – Mumu, Chimonyo, Nyanga.
Kumenya – Junior Chimonyo, Nyanga.
Kumenya – Nyasha Gono Magomo, Meja Village, Uzumba.
Kumenya – Rejoyce Magomo, Magunje Secondary School, UMP.
Kumemya – K. Joni, 1994 Kiaora Phase 2, Banket.
Kumenya – Simbarashe, Dzumbunu, Mhondoro.
Kumenya – R. Humbasha Soko Wafawanaka, Unit M, Chitungwiza.
Kumenya – Lamion Chiuta, Chiko, Ushewekunze, Harare.
Kumenya – Brendan Mugwagwa, Strathaven, Hre.
Kumenya – Givemore Gurure Musombodhiya, Mutoko.
Kumenya – Panganai Tome, Mutoko.
Kumenya – Brenda Nyatsika, Success College, Hatcliffe, Borrowdale.
Kumenya – Edmore Zenderani, Hopley.
Kumenya – B. Mutsvanzva, Domboshava.
Kumenya – Queen Stephen Ngirazi, Domboshava.
Kumenya – Edson Mganga Nyati, Mashamba School, Midlands.
Kumenya – Mai Ruru, Hatcliffe.
Kumenya – Kimberely Matibiri, Waterfalls.
Kumenya – McDonald Mapinyi, Shambare Village, Dembwa Primary School.
Kumenya – Besterayi, Glen Norah, Harare.
Kumenya – Gilbert, Murewa.
Kupara – Tracy, Virginia, Macheke.
Kumenya – C. Zunguzira, 82 Torwood, Redcliffe.
Kumenya – Llyod Mashoro, Budiriro 1.
Kumenya – Kudakwashe Makanjera, Manyame Park, Chitungwiza.
Kumenya – 0776 822 543.
Kumenya – Jane Chinongoza, Gutu.
Kumenya – Trymore Chinongoza, Gutu.
Kumenya – Perceval Chinongoza, Gutu.
Kumenya – Phanton Chinongoza, Gutu.
Kumenya – Jairos Bingwani, Chitungwiza.
Kumenya – Elizabeth Bambele, Koala Park Abbatiour, Seke Road.
Kumenya – David Utete, Epworth.
Kumenya – Brain Mutamangira, Mutasa, Mutare DC.
Kumenya – Gilbert Kachidza, Kapotesa School, Mudzi.
Kumenya – 0784 880 084.
Kumenya – Katsvairo wePlatinum, 22 Brigade, Mudzi.
Kumenya – Bianca Nyongoro, Marondera.
Kufurura – Mai Misheck.
Kumenya – Junior Munyoro, Mvurwi.
* * *
Kubvisa ganda pamhuka kunonzi kuita sei?.
* * *
Onai mhinduro svondo rinouya.
. Tumira mhinduro panhare dzinoti 0714 200 007.